De Bron van Verbinding

Kerk de Bron Amsterdam
23 juni 2018 om 10:00 tot 17:30
Bezig met laden...
Speciale lezingen/muziek dag met:
Ton van der Kroon - www.tonvanderkroon.com
Janosh - www.janosh.com/nl
Ibora Zant - www.iborazant.com
Susan Smit - www.susansmit.nl
Robbert van den Broeke - www.robbertvandenbroeke.nl
Geert Kimpen - www.geertkimpen.com
Roy Martina - www.roymartina.com
Willem Witteveen - www.willemwitteveen.com
Tijn Touber - www.tijntouber.com/nl
Muziek: Anarupa - www.anarupamusic.com
Dagpresentatie: Len Branson: www.superwisemedia.com
Idee,productie,organisatie: Hans Rietveld Events BV
1
Tickets Selecteer je tickets

De Bron van Verbinding

Kerk de Bron Amsterdam
23 juni 2018 om 10:00 tot 17:30
Speciale lezingen/muziek dag met:
Ton van der Kroon - www.tonvanderkroon.com
Janosh - www.janosh.com/nl
Ibora Zant - www.iborazant.com
Susan Smit - www.susansmit.nl
Robbert van den Broeke - www.robbertvandenbroeke.nl
Geert Kimpen - www.geertkimpen.com
Roy Martina - www.roymartina.com
Willem Witteveen - www.willemwitteveen.com
Tijn Touber - www.tijntouber.com/nl
Muziek: Anarupa - www.anarupamusic.com
Dagpresentatie: Len Branson: www.superwisemedia.com
Idee,productie,organisatie: Hans Rietveld Events BV
Regular Bird
€ 62,50 per stuk
Early Bird
€ 59,50 per stuk
Uitverkocht!
Late Bird
€ 65,- per stuk
Nog niet beschikbaar
Regular Bird
€ 62,50 per stuk
Early Bird
€ 59,50 per stuk
Uitverkocht!
Late Bird
€ 65,- per stuk
Nog niet beschikbaar
Totaal
0,-
Servicekosten
€ 0,61 per ticket
0,-
Selecteer een ticket dat je wilt kopen.
Volgende »
2
Jouw gegevens Vul je gegevens in

Jouw gegevens

Er was een technische storing. Probeer het later nogmaals.
Vul je voornaam in.
Vul je voornaam in.
Vul je achternaam in.
Vul je achternaam in.
Vul je wachtwoord in.
Vul je wachtwoord in.
Wachtwoord niet veilig (langer = veiliger, minimaal 8 tekens).
Wachtwoord niet veilig (langer = veiliger, minimaal 8 tekens).
Wachtwoorden komen niet overeen.
Wachtwoorden komen niet overeen.
Herhaal je wachtwoord.
Herhaal je wachtwoord.
Na je bestelling kan je voortaan met dit wachtwoord inloggen bij Chipta.
Volgende »

Jouw gegevens

Je bent ingelogd als . Uitloggen
Er was een technische storing. Probeer het later nogmaals.
Vul je voornaam in.
Vul je voornaam in.
Vul je achternaam in.
Vul je achternaam in.
Uitloggen
Volgende »
3
Betaling Kies je betaalmethode
Totaal
0,-
Totaal
0,-
Geselecteerde tickets:
× Regular Bird
× Early Bird
× Late Bird

Kies je betaalmethode

Creditcard
+ 3,2% + € 0,55
Totaalbedrag: € 0,-
Tickets kopen
PayPal
+ 5% + € 0,60
Totaalbedrag: € 0,-
Tickets kopen
iDEAL
+ € 0,55
Selecteer eerst een bank.
Selecteer eerst een bank.
Totaalbedrag: € 0,-
Tickets kopen
Bancontact / Mister Cash
+ 2,3% + € 0,40
Totaalbedrag: € 0,-
Tickets kopen